Haber

Ayrılığın Eşiğinden Dönen Burcu Binici ve Tankurt Manas’ın Evliliğinde İhanet İddiası!

Ekranların en beğenilen kadın oyuncularından Burcu Binici, uzun süredir aşk yaşadığı rapçi Tankurt Manas ile dünya evine sessizce girmişti. Ancak kısa süre sonra boşanma haberiyle gündeme gelen çift, daha sonra barıştıklarını söyledi. Ünlü çift hakkında bu kez de ihanet tartışmaları ortaya atıldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde canlandırdığı karakterle oldukça sevilen Burcu Binici, hem özel hayatı hem de mesleği ile ön plana çıkıyor.

Ünlü oyuncu, uzun süredir aşık olduğu Tankurt Manas ile geçtiğimiz ağustos ayında nikah masasına oturmuştu.

Hatırlayacağınız üzere çift, kısa bir süre sonra birlikte çektirdikleri fotoğrafları sosyal medyadan kaldırmış ve ayrılacaklarına dair haberler çıkmıştı.

Hatta bu haberlerin ardından güzel oyuncu sosyal medya hesabından “Biz iyiyiz merak etmeyin kocaman bir nazar boncuğumuz var” şeklinde bir açıklama bile yaptı.

Snob Magazine’in haberine göre; Güzel oyuncunun eşinin imalı mesajlarını yakaladığı iddia edildi. Manas’ın evlendiğinden beri Gamze adında bir kadınla görüştüğü de söylenir.

Çiftin artık ayrı evlerde yaşadığı ve Binici’nin yakın çevrelerinin tüm çabalarına rağmen barışmak istemediği ve yakında boşanacakları da konuşuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu